אמנת שירות חברת המרכז לאספקה טכנית א.ה 2015 בע"מ

 

מתחייבים

להעניק ללקוחותינו יחס אישי הוגן ומתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר .

לספק פתרון מקצועי בכל פניה , ולהעניק מענה מקסימלי לכל לקוח .

 

זמינות ויעילות

אנו מתחייבים לזמינות ויעילות במתן מענה אישי לכל לקוח ומחויבים להעמיד לרשותו מגוון ערוצי התקשרות עמנו: דואר אלקטרוני, אתר האינטרנט של החברה, פקס, דואר, מענה אישי טלפוני. כל הפרטים ליצירת קשר עם תמורה לרבות ימי עבודה, שעות פעילות ומועדי השירות מפורסמים באופן שוטף באתר החברה . אנו מתחייבים לאחריות אישית, למתן מענה ברור, יעיל ובזמן סביר. אנו פועלים במסירות מלאה לפתרון צורכי הלקוח.

 

מתחייבים לגילוי נאות

אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה או בקשה להצעת מחיר ו/או עניין זה או אחר שתגלו באתר את כל המידע אודות המוצר , היצרן וזאת כדי שתוכלו להבין בשקיפות מלאה וכדי לאפשר לכם לבצע קנייה שמתאימה לצרכים שלכם.

 

מתחייבים לקנייה בטוחה

אנו מתחייבים שכל המידע שתמסרו לנו , מאובטח בפרוטוקול  מוצפן שלא מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטיכם או בפרטי הזמנותיכם.

 

מתחייבים לשמירת פרטיות

אנו מתחייבים שאת כל המידע המאובטח שלכם לא נגלה או נעביר לאף אדם או גורם אחר למעט המידע שנדרש על מנת לבצע את ההזמנות באתר.

 

מתחייבים למסחר הוגן

אנו מודעים לסביבת החיים הלחוצה והדינמית בה כולם נמצאים. אנו מבינים שאתם בוחרים לבצע הזמנות במקום בטוח ומאובטח תוך ידיעה שיש מי שעומד מאחורי האתר ולפיכך אנו מתחייבים שבכל קנייה תקבלו את מה שהזמנתם. בכל מקרה של  תקלות בזמני האספקה שאינן תלויות בנו , אנו מתחייבים להתערב ולעשות כל שניתן ויותר מזה כדי שתהיו שבעי רצון מכל תהליך הקנייה מרגע הפקת ההזמנה באתר ועד ....ללא הגבלה שכן השירות שלנו ללא שום הגבלה .

 רוצים לדעת עוד ? אפשר ליצור קשר בלחיצה כאן